پردیس امام جعفر صادق (ع) ایلام

توضیحات سرپرست معاونت نظارت و ارزیابی پیرامون فرآیند ارزیابی تکمیلی داوطلبان ورودی 1402 دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان

به اطلاع دواطلبان پذیرفته شده دو برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می رساند ارزیابی صلاحیت عمومی و اختصاصی این دسته از عزیزان در پردیس های دانشگاه فرهنگیان از روز یکشنبه 19 شهریور آغاز خواهد شد.

مقتضی است داوطلبان از روز شنبه 18 شهریور ماه ساعت  14 ظهر  با مراجعه به سامانه psd.cfu.ac.ir نسبت به ثبت نام و تکمیل پرونده خود اقدام نمایند.( برای ورود به سامانه مذکور از کد ملی به عنوان نام کاربری و از شماره شناسنامه به عنوان رمز ورود استفاده نمایید.)

 

نحوه ی ثبت نام و مدارک لازم

داوطلبان گرامی معرفی شده از سازمان سنجش برای ثبت نام  و شرکت در ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان لازم است با ورود به سامانه ، مراحل زیر را دنبال نمایند:

 

1- از منوی بالای صفحه روی سربرگ  ورود داوطلبان 

 ورود داوطلبان 

  کلیک نمایید. (چنانچه شما از سوی پورتال سازمان سنجش به عنوان داوطلب مجاز جهت شرکت در ارزیابی تخصصی دانشگاه فرهنگیان معرفی شده باشید، می توانید با کد ملی و شماره شناسنامه خود وارد بخش کاربری داوطلبان این سامانه شده و نسبت به تکمیل پرونده و ثبت درخواست اقدام نمایید.)

 

 

2-  با ورود به به بخش کاربری داوطلبان لازم است اطلاعات و مدارک زیر را که از قبل آماده کرده اید، ثبت و یا بارگذاری نمایید.

  • تکمیل اطلاعات شناسایی:  ثبت اطلاعات شناسایی و شناسنامه ای، اطلاعات تحصیلی مقطع متوسطه و آدرس و شماره تلفن 
  • ارسال مدارک شناسایی :  در این بخش از پرونده لازم است فایل عکس پرسنلی، تصویر کارت ملی و تصویر صفحه اول شناسنامه را با فرمت jpg و حداکثر 2 مگابایت بارگذاری نمایید.
  • ارسال مدارک تحصیلی: در این بخش از پرونده لازم است مدارک تحصیلی شامل تصویر کارنامه آزمون سراسری 1402 سازمان سنجش ، تصویر ریزنمرات دوره متوسط دوم و تصویر  مدرک دیپلم یا گواهی موقت  را با فرمت jpg یا pdf و حداکثر 2 مگابایت  بارگذاری نمایید.
  • پرداخت هزینه:  پرداخت اینترنتی هزینه شرکت در مصاحبه ارزیابی تکمیلی به مبلغ  2.140.000 ریال  است که با ورود به پنل کاربری داوطلبان به صورت اینترنتی پرداخت می شود.
  •  

3- چنانچه در زمینه (کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره‌های معتبر استانی، ملی و جهانی) و  در شاخص های تعیین شده مدارک و سوابقی دارید، اطلاعات و مدارک آن را در این بخش ثبت نمایید.

 

4- چنانچه در زمینه (گواهی معتبر مهارت‌ها و مرتبه‌های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری) و  در شاخص های تعیین شده مدارک و سوابقی دارید، اطلاعات و مدارک آن را در این بخش ثبت نمایید.

 

توجه : 

1- پرونده تکمیل شده شما پس از آنکه آن را (تأیید و ثبت درخواست ) نمودید، توسط کارشناسان دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار می گیرد.

2- مدارک و اطلاعات مشخص شده در بند شماره 2 توضیحات بالا الزامی است و هر گونه نقص در مدارک و اطلاعات، به منزله نقص در پرونده می باشد. ولی مدارک و اطلاعات مندرج در بندهای شماره 3 و شماره 4 الزامی نیست و فقط کسانی که در شاخص های تعیین شده مدارک معتبر دارند، لازم است اطلاعات را ثبت و مدارک مرتبط را بارگذاری نمایند. 


نظرات کاربران