پردیس امام جعفر صادق (ع) ایلام

زمانبندی بررسی صلاحیت عمومی و اختصاصی داوطلبان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی

ضمن ابراز خرسندی از انتخاب دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی به عنوان یکی از اولویت‌ها توسط داوطلبان عزیز به اطلاع می‌رساند؛

ضمن ابراز خرسندی از انتخاب دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی به عنوان یکی از اولویت‌ها توسط داوطلبان عزیز به اطلاع می‌رساند؛

 باعنایت به شروع فرآیند ارزیابی تکمیلی از روز یکشنبه مورخ 1402/۰۶/19،  لازم است داوطلبان گرامی  ضمن مراجعه به سامانه psd.cfu.ac.ir از ساعت 14 روز شنبه مورخ 1402/06/18جهت بارگذاری مدارک، پرداخت هزینه ارزیابی و دریافت کارت ورود به فرآیند ارزیابی تکمیلی،  اصل مدارک بارگذاری شده را، در روز ارزیابی که در فایل پیوست مشخص شده، به همراه داشته باشند.

 فرآیند ارزیابی تکمیلی  با ایجاد تغییراتی نسبت به گذشته و با شیوه های جدید توسط گروه‌های ارزیابی و با حضور ارزیابان حرفه‌ای مورد تایید سازمان اداری و استخدامی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است زمان و اطلاعات مربوط به مصاحبه عمومی، توسط هسته گزینش استان اطلاع رسانی خواهد شد.

بدیهی است مسئولیت عدم حضور داوطلب در هر یک از مراحل ارزیابی بر عهده داوطلب بوده و داوطلب می بایست در طول مدت ارزیابی در دسترس باشد.

گفتنی است معاینات پزشکی در اغلب استان‌ها در روز ارزیابی تکمیلی انجام خواهد شد اما در برخی از استان‌ها انجام معاینات پزشکی خارج از فرآیند ارزیابی تکمیلی خواهد بود که متعاقبا از طریق پورتال هر استان به اطلاع داوطلبین خواهد رسید.

 

تذکر) داوطلبان محترم لازم است بر اساس فایل پیوست در زمان و محل معین شده حاضر شده و در فرایند ارزیابی شرکت کنند. همراه داشتن کارت ورود به جلسه، کارت ملی و شناسنامه، اصل مدارک بارگذاری شده در سامانه، رسید پرداخت وجه و گواهی دیپلم ضروری است.

 

ضمن آرزوی موفقیت و سرافرازی تمام شرکت کنندگان در این مرحله، حضور یک ساعت قبل از شروع برنامه ارزیابی تکمیلی در حوزه‌های تعیین شده مورد تأکید است.

 


نظرات کاربران